Item ID: DWTDWC6R90BDG
Free Item Included
Proposition 65 Warning for California Consumers
WARNING: cancer and reproductive harm - www.P65Warnings.ca.gov
DEWALT 2 in. x 0.090 in. 15° Coil Siding Galvanized Ring Shank Nail
Item ID:
DWTDWC6R90BDG
As low as
Features and Benefits:
  • Galvanized Ring Shank Nail For Exterior Use
  • 2" Length x .090" Diameter
  • 15 Degree Wire Coil Collation15° COIL SIDING RING SHANK NAILS
  • No
Full Specifications
Weight 15.790000
Brand DEWALT
UPC 885911406963
Reviews:
Please be the first user to review this product.
You're reviewing:DEWALT 2 in. x 0.090 in. 15° Coil Siding Galvanized Ring Shank Nail
Reviews
Write Your Own Review